73
26.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Bo taki miałem zamiar z dobrą opinią. To świetny rowerzysta. Ja jeżdżę rowerem cały rok.
Blumenbauer (2025.02.28)
Dokładnie tak jak mówisz zieleń często zasłania widoczność ale UM miasta reaguje dopiero po śmiertelnym wypadku. Tacy tam są ludzie z polecenia od Netflix
(2025.02.28)
Dzięki za rozsądny głos w tej sprawie :)
miku (2025.06.24)