A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Bo taki miałem zamiar z dobrą opinią. To świetny rowerzysta. Ja jeżdżę rowerem cały rok.
Dokładnie tak jak mówisz zieleń często zasłania widoczność ale UM miasta reaguje dopiero po śmiertelnym wypadku. Tacy tam są ludzie z polecenia od Netflix
Dzięki za rozsądny głos w tej sprawie :)