UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Bo taki miałem zamiar z dobrą opinią. To świetny rowerzysta. Ja jeżdżę rowerem cały rok.

Blumenbauer

Anuluj