UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Bo taki miałem zamiar z dobrą opinią. To świetny rowerzysta. Ja jeżdżę rowerem cały rok.
Blumenbauer
@MariuszLewandowski-Fc - Bo taki miałem zamiar z dobrą opinią. To świetny rowerzysta. Ja jeżdżę rowerem cały rok.
Blumenbauer