UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Koniecznie zróbcie coś ze ścieżką rowerowa na 12lutego na wysokości skrzyzowania z Trybunalska/Sloneczna. Samochody wyjeżdżające ze Słonecznej na 12 lutego patrza W LEWO czy nie jedzie jakis samochod. Jadace z prawej (od strony Azalii) rozpedzone rowery wbijaja sie pod auta nie patrzac!! Kierowca musi miec oczy wszędzie bo rowerzysta nie ma z przodu i jedzie z przeswiadczeniem pierwszenstwa. Rowerzysci tez maja obowiazek zachowac ostroznosc!!