UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MariuszLewandowski-Fc - sry mistrzu masz objawy chorobowe. Ciężko się z tobą rozmawia, kiedy nie pamiętasz co klepałeś chwilkę (raptem może tydzień) temu. W jednej wypowiedzi potrafisz również sam sobie zaprzeczyć. W jaki sposób strata spółki to zysk mieszkańców, o czym ty piszesz, znowu brednie? Zachowujesz się jakbyś miał wpływ - jako jednostka - na co pożytkowane są te twoje "podarki", których notabene nie płacisz w tym kraju, pracując pozagramanicą... , co jeszcze nasz noblisto?
Dumny Kaźmiż z Elbląga