Wybrany wątek opinii
Niech te spółeczki nie kombinują i nie szukają alibi dla trzymania wysokich cen za ciepło. Brać nawet tani gaz od Putina i obniżać natychmiast ceny komuszki
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
@Opasły nissan - "Brać nawet tani gaz od Putina i obniżać natychmiast ceny komuszki" - PIS już nie rządzi, nie ma komuszków
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Opasły nissan - a może przeprowadz się do wujka putina czy tez orbana będzie miał towarzysz taniego gazu do oporu
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Opasły nissan - Śmieszne, bo jak braliśmy gaz od Rosji to i tak mieliśmy najdroższy gaz w Europie, bo Ruskie nas nie lubią.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2