53
04.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@31 mld rocznie w błoto - A może zabrać UBekom?
Merlot (2025.02.05)
Jaki chory cel mają aby tak utrudniać życie kierowców?? Od lat ciągle w sezonie mimo, że zimy praktycznie nie ma. W zeszłym roku też oficjalnie zakończyli we wrześniu, mimo, że faktycznie skończyli w połowie sierpnia drogę na Mierzeję (jak by szybciej zaczęli to skończyliby przed sezonem) i tylko znaki zakazu wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 40 km/h zostawili na nowo oddanej, poszerzonej drodze do września (od września do 90 km/h). Tu już dawno nie można mówić o przypadku i głupocie decydentów. Jakie chore umysły robią to nam celowo??? Państwo kartonowe, ciągle wybierani ci sami
Arc (2025.02.05)

info

3  
  3
Jaki chory cel mają aby tak utrudniać życie kierowców?? Od lat ciągle w sezonie mimo, że zimy praktycznie nie ma. W zeszłym roku też oficjalnie zakończyli we wrześniu, mimo, że faktycznie skończyli w połowie sierpnia drogę na Mierzeję (jak by szybciej zaczęli to skończyliby przed sezonem) i tylko znaki zakazu wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 40 km/h zostawili na nowo oddanej, poszerzonej drodze do września (od września do 90 km/h). Tu już dawno nie można mówić o przypadku i głupocie decydentów. Jakie chore umysły robią to nam celowo??? Państwo kartonowe, ciągle wybierani ci sami pustacy, to i ("mądre rzeczy inaczej" - cenzor) w koło ciągle te same...
Arc (2025.02.05)
Zamiast zrobić drugi most, dołożyć pas jezdni, żeby zlikwidować korki w sezonie i po tym zacząć remont, zamykają drogę. Chyba trochę nie poważne, zwykle zabierają się za takie prace w sezonie gdy największy ruch.
Aga2013 (2025.02.05)
@31 mld rocznie w błoto - Zrezygnuj z wyplaty
Zamosin (2025.02.05)
@Arc - Ja się nie spieszę, no bo gdzie tu się spieszyć? Uważam ograniczanie prędkości za słuszna politykę decydentów i nie dam ich obrażać. Powinni Oni jeszcze bardziej ograniczyć prędkość, np. do 25 km/h i już.
Kosmita (2025.02.05)
@Aga2013 - Agusiu złotko, czy Ty wiesz, że już niedługo wiosna? Czy masz już przygotowaną sukienkę na tą okazję? Co Ciebie obchodzą korki?
Kosmita (2025.02.05)
@Spisiony naród - Jaka głupota jesteś człowieku, jesteś chyba młokosem i przyćmiony masz wzrok i słuch bo tylko taki człowiek może wypowiadać bzdury mając zapewne lekturę w TVN i obecnie rządowych mediach
(2025.02.05)
Ktoś walnął Byka, i to ogromnego. Przetarg odbył się w sierpniu 2024 roku
Dolfun (2025.02.06)
@Dolfun - To musiał być ci jakowyś perwesant albo coś takiego.
Kosmita (2025.02.06)