Wybrany wątek opinii
Gdyby tak przestać wypłacać pusowcom 13 emerytury na które w żaden sposób nie zasłużyli było by nasz naród stać na setki kilometrów dróg
Do moderacji
Odpowiedz
22
40
@31 mld rocznie w błoto - Gdybyś choć odrobinę zgłębił temat może byś się zastanowił. Tzw, 13 emerytury są wypłacane nie tylko "pusowcom", wcale nie oznacza to, że są wypłacane w takiej samej kwocie jak emerytura (poczytaj zanim zaczniesz ujadać). A programy 800+ i temu podobne są dobre? To są wypłaty nieuzasadnione. Ty pewnie nie masz żadnych bliskich starszych w rodzinie, najchętniej byś wysłał wszystkich emerytów w zaświaty. Pewnie tobie emerytura nie grozi.
Do moderacji
Odpowiedz
15
6
@31 mld rocznie w błoto - a jak by fajnie było tak przelać 3,5 mld złotych na onkologię zamiast na "czysty" ściek
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@31 mld rocznie w błoto - A może zabrać UBekom?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@31 mld rocznie w błoto - Zrezygnuj z wyplaty
Do moderacji
Odpowiedz
3
0