89
03.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Człowieku, zajmij się grajdołem elbląskim bo to ci najlepiej wychodzi. Nikt nie będzie odbudowywał przemysłu ciężkiego w Elblągu i nie wyciągaj z tego fałszywych wniosków łącząc to z amerykańska polityką gosppodarczą.
(2025.02.04)
@MariuszLewandowski-Fc - bzdury acan opowiadasz jak zwykle.
(2025.02.04)
Senator Wcisła zablokował dokończenie tej inwestycji. Gdy nie jego szkodnicza dzialalność byłby dokończony tor wodny, a port dofinansowany przez Skarb Państwa. Po zmianie władzy w Polsce, w spółce Port Elbląg byliby przecież przedstawiciele aktualnego rządu. Komu to przeszkadzało, głównie władzom Elbląga i PO. Obawiam się, że inwestycja nie zostanie szybko zakończona, bo ten rząd nie ma pieniędzy. Stan finansów państwa jest katastrofalny, o czy świadczy sprzedaż drogich bonów skarbowych.
bra (2025.02.04)
@bra - "Stan finansów państwa jest katastrofalny" i to zapewne przez ostatni rok dokonała się taka zmiana ( znaczy wina TUSKA ), bo wcześniej finanse kwitły wraz z kreatywnym przedstawianiem sytuacji finansowej Polski. GM uprzejmie prosi, by nie kłamać na temat pana senatora Wcisły, którego największym błędem jest fakt, że popierał budowę kaczego rowa i uważa, że parking dla TiRów to port morski. Dewastacja nie zostanie szybko zakończona ponieważ populizm i socjopatia mijały się z prawdą na temat stanu zaawansowania prac na rzece Elbląg. Spartolili do końca jedynie kaczy rów i most w Nowakowie. Obydwa partactwa już zdążyły zaliczyć poważne awarie ! Natomiast w momencie, gdy oddawali władzę na rzece Elbląg było około 8-10 ha do odsłonięcia lustra wody, dzisiaj jest około 3-4 ha. Jakby tego było mało w imię wojenek o parking dla TiRów nie tknęli paluszkiem ostatnich 900 metrów drogi wodnej mimo, że rzeka Elbląg jest w gestii Wód Polskich.
GłębokaMyśl (2025.02.04)
@GłębokaMyśl - Mój drogi bredzisz... Gdańsk i Gdynia są zapchane i przeładunek do Elbląga finalnie będzie krótszy niż w trójmieście A przemysł trzeba odbudować ponieważ mamy niezłe kadry i tereny dużo tańsze niż w Gdańsku a do tego wolną obecnie halę Nowej Odlewni w dawnym "Zamechu " Chętni do korzystania sami postawią dżwigi kiedy będą im potrzebne, Włącz myślenie, ,, ,,
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.04)
No popatrz a Morawiecki kiedyś powiedział coś wręcz przeciwnego..... Tusk jako premier zmienił zasady odpisów podatkowych na Modrzewinie i postało tam ponad 10 obiektów.... Rozumiem że to kluby nocne ze striptizem i panienkami na godziny ? GE Europa wykonuje polecenia z USA gdzie jest centrala światowa koncernu a ty chłopaczku wiesz jak wygląda przepływ poleceń w tym koncernie najlepiej ? Betonowa ściana.....
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.04)
100 tysięcy straty a co tam elblążanie dołożą. A kto pokrył straty w EPEC- miliona ? dostaliśmy podwyżkę od stycznia aż 30%. Dlaczego mieszkańcy milczą, chyba???. Może EPEC poczynił oszczędności i zwolnił połowę ludzi, bo inaczej z czego oszczędności? Jakieś informacje Wotdog Elbląg?
(2025.02.04)

info

1  
  0
Przepraszam do poniżej jednostka kontrolująca Watchdog - przejęzyczenie.
(2025.02.04)

info

1  
  0
@MariuszLewandowski-Fc - Do psychiatry
Tyle w temacie (2025.02.04)