UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
100 tysięcy straty a co tam elblążanie dołożą. A kto pokrył straty w EPEC- miliona ? dostaliśmy podwyżkę od stycznia aż 30%. Dlaczego mieszkańcy milczą, chyba???. Może EPEC poczynił oszczędności i zwolnił połowę ludzi, bo inaczej z czego oszczędności? Jakieś informacje Wotdog Elbląg?