13
15.01.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja byłam z sasiadeczka, przyjechalismy tramwajikiem pod samo kino, wygodnie, kawka była mila, rozmowy miłe, spotkałyśmy nasza pania doktor z przychodni, uśmiałyśmy się i było bardzo miło... Pozdrawiam Mirka i Celinka
Mirka i Celinka (2025.01.16)

info

0  
  0
Gratulacje. Konkurs jest w porządku, szkoda tylko, że część komentariatu nie zawodzi i pisze od rzeczy.
(2025.01.16)

info

0  
  0
Poproszę o prezentację kalendarza !!!
redrum (2025.01.17)

info

0  
  0