A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja byłam z sasiadeczka, przyjechalismy tramwajikiem pod samo kino, wygodnie, kawka była mila, rozmowy miłe, spotkałyśmy nasza pania doktor z przychodni, uśmiałyśmy się i było bardzo miło... Pozdrawiam Mirka i Celinka
Gratulacje. Konkurs jest w porządku, szkoda tylko, że część komentariatu nie zawodzi i pisze od rzeczy.
Poproszę o prezentację kalendarza !!!