UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja byłam z sasiadeczka, przyjechalismy tramwajikiem pod samo kino, wygodnie, kawka była mila, rozmowy miłe, spotkałyśmy nasza pania doktor z przychodni, uśmiałyśmy się i było bardzo miło... Pozdrawiam Mirka i Celinka

Mirka i Celinka