UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja byłam z sasiadeczka, przyjechalismy tramwajikiem pod samo kino, wygodnie, kawka była mila, rozmowy miłe, spotkałyśmy nasza pania doktor z przychodni, uśmiałyśmy się i było bardzo miło... Pozdrawiam Mirka i Celinka

Mirka i Celinka

Anuluj