UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja byłam z sasiadeczka, przyjechalismy tramwajikiem pod samo kino, wygodnie, kawka była mila, rozmowy miłe, spotkałyśmy nasza pania doktor z przychodni, uśmiałyśmy się i było bardzo miło... Pozdrawiam Mirka i Celinka
Mirka i Celinka