31
12.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Płacimy podatki z których rząd ma pensję i obsługę, żeby dbali o pokój a nie wpychali ludzi do wojny dla interesów prywatnych firm zbrojeniowych. Po co płacić za dyplomatów jeśli nie dbają o pokój i brak rozlewu krwi?
(2024.10.14)

info

1  
  2