UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Płacimy podatki z których rząd ma pensję i obsługę, żeby dbali o pokój a nie wpychali ludzi do wojny dla interesów prywatnych firm zbrojeniowych. Po co płacić za dyplomatów jeśli nie dbają o pokój i brak rozlewu krwi?