A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Święte słowa Panie Doktorze.
Jasne przypominam sobie jak jak Panowie starzy lekarze psychiatrzy, niechcieli dopuścić mojego kuzyna do zrobienia specjalizacji, bo konkurencja wyrasta, więc dopiąl sweho robiąc ją w Gdańsku. Zresztą wystarczy popatrzeć na nazwiska lekarzy psychiatrów w Elblągu- prawie sama rodzina.
Elbląg to miasto bez psychiatrów godnych polecenia.
Kuzyn i tak mial szczescie ze sie dostal na studia medyczne. W 2014 limit przyjęć na kierunek lekarski i lekarsko-dentystyczny wynosił 3 tys. miejsc a więc tylko 1% maturzystow mogło załapać się na "mecydyne". W tym roku, limit to 11 tys, wiec aż 3-4% maturzystów zaczęlo studiować medycyne. Może nie będzie tak zle.
Agresja, brak empatii, nagonka, hejt w szkole samotność, mobbing w pracy to czynniki prowadzące do depresji ! Tak to obecnie wygląda
Lekarz wykształcony na państwowych studiach medycznych, tj. z naszych podatków powinien mieć nakaz pracy w służbie publicznej (przynajmniej w jakimś wymiarze), tak jak służby mundurowe mają. A wielu lekarzy kończy studia państwowe i bardzo szybko oddają się biznesowej praktyce prywatnej. I dlatego ich brak w publicznej służbie zdrowia.
Pan dr Łuczak najdroższy specjalista w mieście. Dla pacjentów z NFZ bardzo niemiły.
@BlackJack - Każdy z nich jest niemiły jak przychodzisz z NFZ. Ciągle Im mało. Przyjmują prywatnie, ale sprzęt mają w szpitalu więc prywatnie przyjmą cie też w szpitalu. Patologia
Posłuchajcie polityków to dopiero zobaczycie ilu z nich ma problemy i zaburzenia psychiczne. Tu dopiero psychiatrzy maja pole do popisu.
To nie czytaj skoro innych czytelników masz za psychicznie chorych. Wstydz sie. To czysta demagogia.