36
03.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Święte słowa Panie Doktorze.
Bystrzak (2024.10.03)

info

3  
  3
Jasne przypominam sobie jak jak Panowie starzy lekarze psychiatrzy, niechcieli dopuścić mojego kuzyna do zrobienia specjalizacji, bo konkurencja wyrasta, więc dopiąl sweho robiąc ją w Gdańsku. Zresztą wystarczy popatrzeć na nazwiska lekarzy psychiatrów w Elblągu- prawie sama rodzina.
(2024.10.03)
Elbląg to miasto bez psychiatrów godnych polecenia.
Depresiak (2024.10.03)
Kuzyn i tak mial szczescie ze sie dostal na studia medyczne. W 2014 limit przyjęć na kierunek lekarski i lekarsko-dentystyczny wynosił 3 tys. miejsc a więc tylko 1% maturzystow mogło załapać się na "mecydyne". W tym roku, limit to 11 tys, wiec aż 3-4% maturzystów zaczęlo studiować medycyne. Może nie będzie tak zle.
kt (2024.10.03)
Agresja, brak empatii, nagonka, hejt w szkole samotność, mobbing w pracy to czynniki prowadzące do depresji ! Tak to obecnie wygląda
(2024.10.03)

info

16  
  0
Lekarz wykształcony na państwowych studiach medycznych, tj. z naszych podatków powinien mieć nakaz pracy w służbie publicznej (przynajmniej w jakimś wymiarze), tak jak służby mundurowe mają. A wielu lekarzy kończy studia państwowe i bardzo szybko oddają się biznesowej praktyce prywatnej. I dlatego ich brak w publicznej służbie zdrowia.
(2024.10.03)

info

23  
  4
Pan dr Łuczak najdroższy specjalista w mieście. Dla pacjentów z NFZ bardzo niemiły.
BlackJack (2024.10.03)
@BlackJack - Każdy z nich jest niemiły jak przychodzisz z NFZ. Ciągle Im mało. Przyjmują prywatnie, ale sprzęt mają w szpitalu więc prywatnie przyjmą cie też w szpitalu. Patologia
(2024.10.04)
Posłuchajcie polityków to dopiero zobaczycie ilu z nich ma problemy i zaburzenia psychiczne. Tu dopiero psychiatrzy maja pole do popisu.
(2024.10.04)

info

21  
  1
To nie czytaj skoro innych czytelników masz za psychicznie chorych. Wstydz sie. To czysta demagogia.
(2024.10.04)