UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Lekarz wykształcony na państwowych studiach medycznych, tj. z naszych podatków powinien mieć nakaz pracy w służbie publicznej (przynajmniej w jakimś wymiarze), tak jak służby mundurowe mają. A wielu lekarzy kończy studia państwowe i bardzo szybko oddają się biznesowej praktyce prywatnej. I dlatego ich brak w publicznej służbie zdrowia.