UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lekarz wykształcony na państwowych studiach medycznych, tj. z naszych podatków powinien mieć nakaz pracy w służbie publicznej (przynajmniej w jakimś wymiarze), tak jak służby mundurowe mają. A wielu lekarzy kończy studia państwowe i bardzo szybko oddają się biznesowej praktyce prywatnej. I dlatego ich brak w publicznej służbie zdrowia.


Anuluj