A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeden ze śródtytułów: "Czy czytamy, co podpisujemy?". Ja nauczyłem się czytać po pewnej niespodziance, która mnie spotkała.
@869 zł mniej - Należy odebrać wszystkim przywileje żeby każdy uczciwie płacił i zlikwidować KRUS.
@Sprawiedliwość - Przede wszystkim należy odebrać przywileje politykom, jest to najgorsza grupa społeczno - zawodowa, byłam w Krynicy-Zdrój w czasie trwania Forum Ekonomicznego, jak sobie przypomnę te hordy napompowanych dumą z plakietkami na szyi polityków, to mi się na samo wspomnienie niedobrze robi. Moje zdanie nie było odosobnione. Odebrać im przywileje i zobaczymy ilu ich zostanie, w pierwszej kolejności odejdą ci z lepkimi łapami i ci co poszli do polityki dla swojej kariery a nie żeby zrobić coś dobrego dla Polski i Polaków...
Wszelkiego rodzaju przestepstwa z pomoca internetu sa do wykrycia - Banki musza miec lepsze systemy zabezpieczen - a roznych wnuczkow mozna tez namierzyc ale to kosztuje. Lepiej pouczac niz scigac.