15
01.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@869 zł mniej - I to jest dobra wiadomość
Opiłować emerytów (2024.10.03)
Jeden ze śródtytułów: "Czy czytamy, co podpisujemy?". Ja nauczyłem się czytać po pewnej niespodziance, która mnie spotkała.
RomanR (2024.10.03)

info

0  
  0
@869 zł mniej - Należy odebrać wszystkim przywileje żeby każdy uczciwie płacił i zlikwidować KRUS.
Sprawiedliwość (2024.10.03)
@Sprawiedliwość - Przede wszystkim należy odebrać przywileje politykom, jest to najgorsza grupa społeczno - zawodowa, byłam w Krynicy-Zdrój w czasie trwania Forum Ekonomicznego, jak sobie przypomnę te hordy napompowanych dumą z plakietkami na szyi polityków, to mi się na samo wspomnienie niedobrze robi. Moje zdanie nie było odosobnione. Odebrać im przywileje i zobaczymy ilu ich zostanie, w pierwszej kolejności odejdą ci z lepkimi łapami i ci co poszli do polityki dla swojej kariery a nie żeby zrobić coś dobrego dla Polski i Polaków...
mkt (2024.10.04)
Wszelkiego rodzaju przestepstwa z pomoca internetu sa do wykrycia - Banki musza miec lepsze systemy zabezpieczen - a roznych wnuczkow mozna tez namierzyc ale to kosztuje. Lepiej pouczac niz scigac.
Akacja (2024.10.05)

info

1  
  0