A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pytasz czy wiesz ?
Skończyło się udawanie, że się pracuje, same rodzinki pozatrudniane, kolesiostwo i kumoterstwa czas minął. Bardzo dobrze, teraz może zobaczą lenie jak ciężko trzeba pracować.
Lewacki Elbląg ma to co chciał bezrobocie i sami emeryci a jeszcze trochę i będą inżynierowie z maczetamu na zasiłku pi 2 tys euro uśmiechnięta koalicja 13 grudnia i mieszkańcy to wam zafundowali
Nie bać Tuska!
@Gawel48 - A ja wolę trzy razy droższy klucz do samochodu z "Kuźni" niż podobny klucz z Chin. Wolę trzy razy droższe wiertła do metalu produkcji polskiej niż "takie same z Chin. Wolę głośniki z Tonsilu niż dwa ray tańsze z Chin. Najadłeś się już Gaweł48 tą swoją chińszczyzną? Jesteś zadowolony? Tak samo klienci GE będą zadowoleni z turbin powstałych na bazie chińskich odlewów wałów.