UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lewacki Elbląg ma to co chciał bezrobocie i sami emeryci a jeszcze trochę i będą inżynierowie z maczetamu na zasiłku pi 2 tys euro uśmiechnięta koalicja 13 grudnia i mieszkańcy to wam zafundowali


Anuluj