UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lewacki Elbląg ma to co chciał bezrobocie i sami emeryci a jeszcze trochę i będą inżynierowie z maczetamu na zasiłku pi 2 tys euro uśmiechnięta koalicja 13 grudnia i mieszkańcy to wam zafundowali
Lewacki Elbląg ma to co chciał bezrobocie i sami emeryci a jeszcze trochę i będą inżynierowie z maczetamu na zasiłku pi 2 tys euro uśmiechnięta koalicja 13 grudnia i mieszkańcy to wam zafundowali