Wybrany wątek opinii

Za po nie było takich, problemow. A to info było już za czasów pisu. Wiec.....
(2024.09.18)
Ale teraz są czasy PO i problem jest, więc komentarz bez sensu.
(2024.09.18)
Sprawa dawno przegrana, tak łatwo wypuściliśmy z rąk nasz Zamech, ten ogromny kapitał to również, albo przede wszystk inżynierowie, technicy, konstruktorzy I cała wiedza tzw. Know how - I co? dzisiaj mamy rączkę w nocniku, ale co to dzisiaj obchodzi tłuste koty - słowa Leppera cisną się na usta, " kolebki nie potrafilišcie uratować, " ale swoje kieszenie całkiem całkiem, obnoszono ich I wsadzano na najlepsze stołki w kraju i całej Unii- dzisiaj są juž na emeryturach a słoneczko świeci im na wieki, wieków.... amen
Maliniak (2024.09.18)
@Maliniak - Dzisiaj pan Paweł O. , za pośrednictwem Portelu z cyklu " ciekawi ludzie" - dalej wam będzie wciskał jaką to słuszną drogę wybrano- jemu otwarto autostradę by w życiu już więcej się nie potykał a nam pozostała droga przez mękę kocie łby I koszmarną udrękę
Style. (2024.09.19)
Lewacki Elbląg ma to co chciał bezrobocie i sami emeryci a jeszcze trochę i będą inżynierowie z maczetamu na zasiłku pi 2 tys euro uśmiechnięta koalicja 13 grudnia i mieszkańcy to wam zafundowali
(2024.09.25)
Powrót do komentarzy