A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@sratata - bo pismstolku nie nadąża za rzeczywistością
Kużwa to przez moje pola ma iść, słupy mają stać, nie zgadzam się.
A PIS przeznaczył by całą kasę dla toruńskiego geotermy -
Elbląg zasilany jest m. in. z Gdańska liniami 110 kV przy wykorzystaniu (zabytkowych?) słupów wybudowanych w latach 20 ubiegłego wieku (były to linie 60 kV). Stan techniczny jest taki, że już raz linia się przewróciła. A tu taka zdublowana inwestycja? Wygląda na to, że nikt nie jest zainteresowany, rozwojem, bezpieczeństwem zaopatrzenia miasta i okolic w energię? Widać, że Olsztyn dba znakomicie o własne bezpieczeństwo i rozwój?
@sratata - Bo dla wyprowadzenia energii z elektrowni ma morzu, potrzeba kilka nowych linii tego typu. I to aż na południe Polski.