UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg zasilany jest m. in. z Gdańska liniami 110 kV przy wykorzystaniu (zabytkowych?) słupów wybudowanych w latach 20 ubiegłego wieku (były to linie 60 kV). Stan techniczny jest taki, że już raz linia się przewróciła. A tu taka zdublowana inwestycja? Wygląda na to, że nikt nie jest zainteresowany, rozwojem, bezpieczeństwem zaopatrzenia miasta i okolic w energię? Widać, że Olsztyn dba znakomicie o własne bezpieczeństwo i rozwój?