60
27.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ojojoj, znowu strasznie. Już się boję i puszczam to razem z wczorajszą fasolą po bretońsku.
(2024.08.27)

info

5  
  14
w Elblągu, jak zwykle : tego się nie da / nie ma pieniedzy / zobaczymy, może potem. Nie prościej zamiast ciągle się tlumaczyć z niemocy i indolencji, sprawdzić jak robią to Niemcy lub Szwedzi.
(2024.08.27)
Kiedyś modne było słuchanie odgłosów ptaków, teraz inteligentni inaczej chodzą do lasów, by nagrywać kopulujące dzikie psy...
(2024.08.27)

info

0  
  14
W tyj miejscowości dom budowałem, droga okrężna... jeden bogatszy zrobił odcinek swojej drogi i zawrócili gruchę po betonie, co tam się działo to szok s droga jedyną dla wszystkich. Psy każdy ma w domu więc ujadają na inne ale to te głodne bezpańskie, łatwo nazwać dzikie są winne a może zatrzymaj się przed lustrem i zobacz kto jest winny i okrutny dla ludzi i zwierząt ?
(2024.08.27)

info

1  
  17
Przecież EPGK na rok 2024 ma umowę na 126 272 zł na ZBIERANIE, TRANSPORT, MAGAZYNOWANIE I PRZEKAZYWANIE DO UNIESZKODLIWIENIA ZWŁOK ZWIERZĘCYCH LUB ICH CZĘSCI. Czyli 126tys na zbieranie truchła to kwota ok, a "dziesiątki tysięcy" - cóż za precyzyjne szacunki - na wyeliminowanie realnego zagrożenia dla ludzi to za dużo?
paw_EL (2024.08.27)

info

7  
  2
Pełnomocnika pana prezydenta nie ma od takich spraw, proszę zatrudnić...
Sarkazm... (2024.08.27)

info

13  
  3
Aby tylko do czegoś się doczepić, nawet do biednych bezpańskich psów, co za zryci ludzie. Zajmij się sobą jeden z drugim i dajcie żyć.
(2024.08.27)

info

1  
  18
Problem istnieje od2015 roku ćwierk i jego zastępcy wykazali się nieróbstwem i nic z tym nie zrobili. Psy należy odstrzelić. Jeśli kogoś zagryza winą obarczyć towarzysza ćwierkacza, dr nakrętkę.
Jawamwojtaniewybierałem (2024.08.27)
Jak najszybciej trzeba wezwać na pomoc Psi Patrol. !!
Słodkii (2024.08.27)

info

9  
  0
Czy użycie strzelby ze środkiem usypiającym jest dozwolone?
Ghjgdrg (2024.08.27)

info

5  
  1