A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ojojoj, znowu strasznie. Już się boję i puszczam to razem z wczorajszą fasolą po bretońsku.
w Elblągu, jak zwykle : tego się nie da / nie ma pieniedzy / zobaczymy, może potem.
Nie prościej zamiast ciągle się tlumaczyć z niemocy i indolencji, sprawdzić jak robią to Niemcy lub Szwedzi.
Kiedyś modne było słuchanie odgłosów ptaków, teraz inteligentni inaczej chodzą do lasów, by nagrywać kopulujące dzikie psy...
W tyj miejscowości dom budowałem, droga okrężna... jeden bogatszy zrobił odcinek swojej drogi i zawrócili gruchę po betonie, co tam się działo to szok s droga jedyną dla wszystkich. Psy każdy ma w domu więc ujadają na inne ale to te głodne bezpańskie, łatwo nazwać dzikie są winne a może zatrzymaj się przed lustrem i zobacz kto jest winny i okrutny dla ludzi i zwierząt ?
Przecież EPGK na rok 2024 ma umowę na 126 272 zł na ZBIERANIE, TRANSPORT, MAGAZYNOWANIE I PRZEKAZYWANIE DO UNIESZKODLIWIENIA ZWŁOK ZWIERZĘCYCH LUB ICH CZĘSCI. Czyli 126tys na zbieranie truchła to kwota ok, a "dziesiątki tysięcy" - cóż za precyzyjne szacunki - na wyeliminowanie realnego zagrożenia dla ludzi to za dużo?
Pełnomocnika pana prezydenta nie ma od takich spraw, proszę zatrudnić...
Aby tylko do czegoś się doczepić, nawet do biednych bezpańskich psów, co za zryci ludzie. Zajmij się sobą jeden z drugim i dajcie żyć.
Problem istnieje od2015 roku ćwierk i jego zastępcy wykazali się nieróbstwem i nic z tym nie zrobili. Psy należy odstrzelić. Jeśli kogoś zagryza winą obarczyć towarzysza ćwierkacza, dr nakrętkę.
Jak najszybciej trzeba wezwać na pomoc Psi Patrol. !!
Czy użycie strzelby ze środkiem usypiającym jest dozwolone?