Wybrany wątek opinii
w Elblągu, jak zwykle : tego się nie da / nie ma pieniedzy / zobaczymy, może potem.
Nie prościej zamiast ciągle się tlumaczyć z niemocy i indolencji, sprawdzić jak robią to Niemcy lub Szwedzi.
Do moderacji
Odpowiedz
15
4
Albo Chińczycy czy inni.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0