Wybrany wątek opinii

w Elblągu, jak zwykle : tego się nie da / nie ma pieniedzy / zobaczymy, może potem. Nie prościej zamiast ciągle się tlumaczyć z niemocy i indolencji, sprawdzić jak robią to Niemcy lub Szwedzi.
(2024.08.27)
Albo Chińczycy czy inni.
(2024.08.27)
Powrót do komentarzy