A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Prawnik po kursie weekendowym - A ja czekam na zapłatę za działkę na księżycu.
pisarz :D i książka :D ok ok ok kolejny odkl--ejony od ulicy :D..... I wszyscy wierzą, że to im się ten teren należy na wyłączność, mimo że tak naprawdę nic wartościowego tam nie ma. uuuu panie pisarz :D hoho ale cóż czego można wymagac od "pisarzy" pozdro nie---uki --pisarze - specjalnie tak pisze z kreskami bo postepowa i demokratyczna cenzura mechaniczno-inteligentna mnie zbanuje
Może czasem warto przeczytać aby oceniać.... Nie znam osobiście autora książki ale myślę, że każdy ma prawo do napisania czegoś własnego
Jesili jósz, to komętójoncy po zawodufce...
Každy ma swoje Wejcherowo !!!
Brawo Krzysiu.. nie przejmuj się wpisami troglodytów, rób swoje !
@Nowakowo - lepiej zapłać zaległe alimenty...
Brawo gratulacje. Tata byłby dumny z Ciebie.
Istnienie UFO jest potwierdzone tysiącami dowodów. Istnienie boga jest potwierdzone tysiącami dolarów na koncie księdza