19
07.05.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Prawnik po kursie weekendowym - A ja czekam na zapłatę za działkę na księżycu.
"E.T. Go Home" Dewelop (2024.05.07)
pisarz :D i książka :D ok ok ok kolejny odkl--ejony od ulicy :D..... I wszyscy wierzą, że to im się ten teren należy na wyłączność, mimo że tak naprawdę nic wartościowego tam nie ma. uuuu panie pisarz :D hoho ale cóż czego można wymagac od "pisarzy" pozdro nie---uki --pisarze - specjalnie tak pisze z kreskami bo postepowa i demokratyczna cenzura mechaniczno-inteligentna mnie zbanuje
mam mature a ty?kiedyś miałe (2024.05.07)

info

1  
  5
Może czasem warto przeczytać aby oceniać.... Nie znam osobiście autora książki ale myślę, że każdy ma prawo do napisania czegoś własnego
(2024.05.07)

info

7  
  0
Jesili jósz, to komętójoncy po zawodufce...
(2024.05.07)
Každy ma swoje Wejcherowo !!!
Woj. (2024.05.08)
Brawo Krzysiu.. nie przejmuj się wpisami troglodytów, rób swoje !
(2024.05.08)
@Nowakowo - lepiej zapłać zaległe alimenty...
(2024.05.08)
Brawo gratulacje. Tata byłby dumny z Ciebie.
A.G (2024.05.10)
Istnienie UFO jest potwierdzone tysiącami dowodów. Istnienie boga jest potwierdzone tysiącami dolarów na koncie księdza
Bajki o bogu (2024.05.13)