UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może czasem warto przeczytać aby oceniać.... Nie znam osobiście autora książki ale myślę, że każdy ma prawo do napisania czegoś własnego
Może czasem warto przeczytać aby oceniać.... Nie znam osobiście autora książki ale myślę, że każdy ma prawo do napisania czegoś własnego