UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pisarz :D i książka :D ok ok ok kolejny odkl--ejony od ulicy :D..... I wszyscy wierzą, że to im się ten teren należy na wyłączność, mimo że tak naprawdę nic wartościowego tam nie ma. uuuu panie pisarz :D hoho ale cóż czego można wymagac od "pisarzy" pozdro nie---uki --pisarze - specjalnie tak pisze z kreskami bo postepowa i demokratyczna cenzura mechaniczno-inteligentna mnie zbanuje

mam mature a ty?kiedyś miałe

Anuluj