A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja słyszałem od Stanisława że to Tabliczka od kotła ze szpitala.2 lata temu mogłem ją od niego kupić. Kolekcjonerzy wiedzą kto to jest Stanisław.
@Ręce opadaja - Brama jest koło muzeum. Wejście na zaplecze biblioteki.
Plotka o kradzieży bramy z parku Modrzewia jest widać nieśmiertelna. Co jakiś czas ktoś tam powiela plotkę o rzekomej kradzieży. Setki razy wyjaśniano, że ta brama znajduje się przy wejściu na dziedziniec muzealny. To żyje tak samo jakta ludowa legenda o czarnej wołdze, z której porywano dzieci, a nawetmlode dziewczyny.
@Noperd - Za to historia kradzieży mostu zwodzonego niestety już dawno umarła a szkoda!
Na bocznicy w Lesznie prawdopodobnie cały czas stoi wrak parowozu produkcji Schichau.
niestety to kopia..
Fantastyczna rzetelność i całkowite nieujmowanie większościowym darczyńcom.
@Ręce opadaja - brama z parku modrzewie jest zainstalowana w bibliotece elbląskiej z tyłu
Lech Trawicki daje dobrą energię naszemu Muzeum.
Oby więcej elblążan takich jak Pan Artur P.