19
01.02.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja słyszałem od Stanisława że to Tabliczka od kotła ze szpitala.2 lata temu mogłem ją od niego kupić. Kolekcjonerzy wiedzą kto to jest Stanisław.
Roman Zamech (2024.02.01)

info

2  
  0
@Ręce opadaja - Brama jest koło muzeum. Wejście na zaplecze biblioteki.
Roman Zamech (2024.02.01)
Plotka o kradzieży bramy z parku Modrzewia jest widać nieśmiertelna. Co jakiś czas ktoś tam powiela plotkę o rzekomej kradzieży. Setki razy wyjaśniano, że ta brama znajduje się przy wejściu na dziedziniec muzealny. To żyje tak samo jakta ludowa legenda o czarnej wołdze, z której porywano dzieci, a nawetmlode dziewczyny.
Noperd (2024.02.01)
@Noperd - Za to historia kradzieży mostu zwodzonego niestety już dawno umarła a szkoda!
Kat_Na_Idiotów (2024.02.02)
Na bocznicy w Lesznie prawdopodobnie cały czas stoi wrak parowozu produkcji Schichau.
ano (2024.02.02)

info

0  
  0
niestety to kopia..
(2024.02.02)

info

1  
  0
Fantastyczna rzetelność i całkowite nieujmowanie większościowym darczyńcom.
(2024.02.02)

info

1  
  0
@Ręce opadaja - brama z parku modrzewie jest zainstalowana w bibliotece elbląskiej z tyłu
(2024.02.02)
Lech Trawicki daje dobrą energię naszemu Muzeum. Oby więcej elblążan takich jak Pan Artur P.
kochamElbląg (2024.02.06)

info

0  
  0