Wybrany wątek opinii

Całkiem fajne ale... po co?
pocopoco111 (2024.01.23)
@pocopoco111 - Aby każdy mógł zobaczyć co w ogródkach mają. To straszne, zero prywatności. Wszystko pokazane : twoj dom, twoj samochod. Idealne dla złodzieja.
(2024.01.23)
@pocopoco111 - W tej formie jest niewiele więcej niż tylko zabawką. Gdyby jednak dodać do tego warstwy z dodatkowymi danymi, lub podczepić pod rozbudowany system GIS posiadający już dane z różnych źródeł, to powstaje z tego całkiem rozbudowane i użyteczne narzędzie.
€€€€€ (2024.01.25)
Powrót do komentarzy