Wybrany wątek opinii
Całkiem fajne ale... po co?
Do moderacji
Odpowiedz
18
12
@pocopoco111 - Aby każdy mógł zobaczyć co w ogródkach mają. To straszne, zero prywatności. Wszystko pokazane : twoj dom, twoj samochod. Idealne dla złodzieja.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
@pocopoco111 - W tej formie jest niewiele więcej niż tylko zabawką. Gdyby jednak dodać do tego warstwy z dodatkowymi danymi, lub podczepić pod rozbudowany system GIS posiadający już dane z różnych źródeł, to powstaje z tego całkiem rozbudowane i użyteczne narzędzie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0