A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Krew pełna jest tylko 42 dni zdatna do podania. Krew trzeba oddawać na bieżąco, nie można sobie jej magazynować latami (poza osoczem).
bo jest sprzedawana, ktoś na tym zarabia gigantyczne pieniące a ty dostajesz czekoladę za 2zł
@vsv - To NIE JEST krzyż zasługi dla narodu, nie tak brzmi poprawna nazwa tego odznaczenia.
Do krwiodawstwa nie obowiązuje już rejestracja.
@JuliaSzulc - Nie musisz wiedzieć jaką masz grupę krwi.
Pójdziesz oddasz i tam się dowiesz
@JuliaSzulc - Zamalo dają tylko czekolady
Przez 8 lat PIS podobno krew do chin sprzedawał hurtowo. Niech ktoś to zbada, czy to prawda.
Może zaczniecie wspierać lekarzy którzy chcą bo znaczna większość potrafi pracować na krwi pacjenta lub podawać preparaty krwio zastępcze zamiast ciągłego przetaczania cudzej krwi...
czyżby świadek?