A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@JuliaSzulc - Jeśli odasz krew to później sie dowiesz jaką masz grupę krwi za darmo od nich..
@vsv - Ale o czym ty bredzisz człowieku? Jaką zniewieściałą młodzież (widać dzieci lub wnuki ci się nie udały), jaka słabość i bezradność - na jakiej podstawie?
@vsv - Bo oddawanie krwi jest darem od serca człowieka, człowiekowi w wiekiej potrzebie.. Nie jest dla malkontentów wietrzacych wszędzie przekręt, bardzo chętnie biorących darmowe, nie dając niczego za darmo..
W tym tygodniu nie dam rady ale w przyszłym zjawię się na Bema :)
Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 30 osobom, uczestniczących w procederze korupcyjnym w Szpitalu im. prof. Alfreda Sokołowskiego w Szczecinie. Jak przekazała Prokuratura Regionalna w Szczecinie, inicjatorem "przyjmowania wpłat od tzw. pacjentów bariatrycznych był Tomasz G. " - były marszałek Senatu.
Tomasz G. w rozmowie z portalem wp. pl stwierdził, że to "ostatni etap polowania na marszałka Senatu, którym był przez cztery lata, ku utrapieniu PiS". Dodał, że "ludzie, którzy są oskarżani, są całkowicie niewinni".
G. zakwestionował ustalenia śledczych, ocenił, że to "sprawa wymyślona przez prokuraturę" i w jego opinii "nikt nigdy nie był przymuszany do wpłat".
- W tej chwili uważam postępowanie śledczych za brutalne działanie zbrojnego ramienia PiS-u i nie zamierzam im ułatwiać zadania - dodał oskarżony były marszałek Senatu w rozmowie z wp. pl.
Ja dostałem dyskwalifikacje na całe życie że kiedyś paliłem maryśkę hahah
Podkreślono, ze "pomysłodawcą i inicjatorem wyżej opisanego sposobu przyjmowania wpłat od tzw. pacjentów bariatrycznych był Tomasz G. , ówczesny Dyrektor Specjalistycznego Szpitala im. prof. Alfreda Sokołowskiego w Szczecinie-Zdunowie, jak również założyciel Fundacji Pomocy Transplantologii, który faktycznie podejmował decyzje w ramach tego podmiotu". W komunikacie wskazano również, ze "w toku śledztwa ustalono, że na rachunek Fundacji Pomocy Transplantologii przyjęto wpłaty od 217 pacjentów na łączną kwotę 2.336.810 zł". Z komunikatu prokuratury wynika, że podejrzanym o przestępstwa korupcyjne i przestępstwa tzw. prania pieniędzy grożą kary od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast księgowej Urszuli M. grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 2 (albo obie te kary łącznie).
@Artur.... - A jaki ma to związek z tematem o krwiodawstwie ? Skoro już piszesz by dowalić bo pewnie jesteś zwolennikiem PiS to muszę ci powiedzieć że w elblągu mamy duże osiedle tzw. wdzięczności tam większośc to lekarze i wyobraź sobie każdy twierdzi że łapówek nie bierze ale są i tacy co twierdzą że im się poprostu należy :-)są tak bezkarni że nawet psy grzebią w swoich ogródkach.... tu nie problem polityki tylko nawyku.
@Samo życie - Jesteś głupi jak stado imadeł w locie nurkowym...
Sprzedawajcie dalej na boku to napewno starczy....