UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tymi psami to prawda. Do sklepów osiedlowych włażą z psami jak do swojego mieszkania. Co za głupia moda. Zostaw psa albo w domu albo przed sklepem i tyle.


Anuluj