Ja sobie kupię te obligacje. Zawsze to jakaś pamiątka będzie dla wnuków.BoRomanNielubiJakJestNachlapan
Ja sobie kupię te obligacje. Zawsze to jakaś pamiątka będzie dla wnuków.