UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coraz mniejsze zainteresowanie obchodami. Gdyby nie kibice Olimpii. To marnie by to wyglądało.
Chwała Bohaterom.
Coraz mniejsze zainteresowanie obchodami. Gdyby nie kibice Olimpii. To marnie by to wyglądało.
Chwała Bohaterom.