215
29.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@­­­­­­Np. - Zasadniczo dla wyżej wymienionych, oszustów, autokratów i tyranów ojczyzna to całkiem dobra szmata do wycierania sobie mordy... bo zapluta durnymi, wytartymi frazesami nie wygląda dobrze i najpierw trzeba ją wytrzeć a potem przypudrować patriotyzmem ! To dobry, sprawdzony od wieków sposób, który populizm i socjotechnika z powodzeniem wdraża od początku swego istnienia. Moherowy mesjasz żoliborski od proroka smoleńskiego wieszczony jest w tym mistrzem. Wiwat populizm i socjalizm !
GłębokaMyśl (2023.07.31)
@Don Valdi - "Gardzę zdrajcami ojczyzny I wasalami Brukseli" Wolisz zakonspirowanych setkami wytartych frazesów kryptowasali Moskwy... ? !
GłębokaMyśl (2023.07.31)
Wróblewski te chodniki na modrzewinie tak samo wyglądają jak twoje i totalnej opozycji wszystkie nieudolnie lata rządów w tym mieście.
(2023.07.31)

info

5  
  0
Szkoda mi ciebie ( specjalnie z malej)
(2023.07.31)
Do Porwanych Obłędem: przypominamy, że oddział psychiatryczny przeniósł się na Żeromskiego.
(2023.08.01)
i jak pomogli ci?
(2023.08.01)
Jprd, ale tupet ma ta Targowica, ktora spredala się niemcom i ruskom.
(2023.08.01)

info

4  
  1
Jak chceż być pod butem, niemca i ruska. To głosuj na Tfuska. Do Berlina i Moskwy spadać peowcy.
(2023.08.01)

info

3  
  1
Wiesz, bo korzystasz... to nie wstyd w Twojej sytuacji szukać ratunku u psychiatrów. Niewielu pisufili ma świadomość takiej konieczności...
GłębokaMyśl (2023.08.01)
chcesz zawracać chu***eeemmmm wisłe, wybierz wcisłe
kreciol (2023.08.01)

info

3  
  1