A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Np. - Zasadniczo dla wyżej wymienionych, oszustów, autokratów i tyranów ojczyzna to całkiem dobra szmata do wycierania sobie mordy... bo zapluta durnymi, wytartymi frazesami nie wygląda dobrze i najpierw trzeba ją wytrzeć a potem przypudrować patriotyzmem ! To dobry, sprawdzony od wieków sposób, który populizm i socjotechnika z powodzeniem wdraża od początku swego istnienia. Moherowy mesjasz żoliborski od proroka smoleńskiego wieszczony jest w tym mistrzem. Wiwat populizm i socjalizm !
@Don Valdi - "Gardzę zdrajcami ojczyzny I wasalami Brukseli" Wolisz zakonspirowanych setkami wytartych frazesów kryptowasali Moskwy... ? !
Szkoda mi ciebie ( specjalnie z malej)
Do Porwanych Obłędem: przypominamy, że oddział psychiatryczny przeniósł się na Żeromskiego.
i jak pomogli ci?
Jprd, ale tupet ma ta Targowica, ktora spredala się niemcom i ruskom.
Jak chceż być pod butem, niemca i ruska. To głosuj na Tfuska. Do Berlina i Moskwy spadać peowcy.
Wiesz, bo korzystasz... to nie wstyd w Twojej sytuacji szukać ratunku u psychiatrów. Niewielu pisufili ma świadomość takiej konieczności...
chcesz zawracać chu***eeemmmm wisłe, wybierz wcisłe