A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chcesz pod butem być germanca wybierz POpapranca
@GłębokaMyśl - Zamilcz, opasie... bo ci cholesterol czerep zajął
To cwaniaków z PO trzeba pilnować!!!
@Time out - Jakoś 30% wierzy w KO
@Przypilnujemy - Bujaj się głupie