UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiesz, bo korzystasz... to nie wstyd w Twojej sytuacji szukać ratunku u psychiatrów. Niewielu pisufili ma świadomość takiej konieczności...

GłębokaMyśl

Anuluj