UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiesz, bo korzystasz... to nie wstyd w Twojej sytuacji szukać ratunku u psychiatrów. Niewielu pisufili ma świadomość takiej konieczności...
GłębokaMyśl
Wiesz, bo korzystasz... to nie wstyd w Twojej sytuacji szukać ratunku u psychiatrów. Niewielu pisufili ma świadomość takiej konieczności...
GłębokaMyśl