UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nigdy wiecej PO - Tylko, że to pis jest rosyjski i białoruski. Chcecie oszukac wybory, to pewne. Z resztą, najprawdopodobniej to raz zrobiliście. Teraz sie was przypilnuje - dobrze przypilnuje.
@Nigdy wiecej PO - Tylko, że to pis jest rosyjski i białoruski. Chcecie oszukac wybory, to pewne. Z resztą, najprawdopodobniej to raz zrobiliście. Teraz sie was przypilnuje - dobrze przypilnuje.