18
01.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Biedne te polskie dzieci
(2023.06.01)

info

4  
  1
Ciekawe kto posprząta po tych "dzieciach", które nie są nauczone, że śmieci wyrzuca się kosza a nie tam gdzie stoi!!!!!
(2023.06.02)

info

3  
  0
Bezmózgi są wszędzie a juz co się wyprawia w Bazantarni to glowa mała. Na polanie zaraz za muszlą koncertową urządzają sobie imprezy potem śmieci porozrzucane a zeby było mało to jest tam zakaz parkowania to kilku takich notorycznie parkuje bo nie mogą podejść te 50m z parkingu a przy okazji Dnia dziecka to jakaś spora ekipa zajęła murowaną wiatę to autami prawie w wiecie zaparkowala co za zryte dzbany
(2023.06.02)

info

6  
  0
Pomijając te wywody o parkowaniu w parku przy stadionie. Gdzie są teraz Ci hejterzy, którzy przy budowie parku i jego oddaniu dla mieszkańców, wypisywali komentarze, że ten park to bubel, niewypał, elbląska kicha, źle wydane pieniądze itd? Co weekend do parku przychodzą setki dzieci z rodzicami, parking przy Kościuszki jest w każdy weekend zapchany autami. Mnóstwo rodziców z dziećmi. A wczoraj to było po prostu apogeum. Po prostu super :) Oczywiście pomijam sposoby parkowania aut, bo ów rodzice powjeżdżali na ulice na przeciwko cmentarza od strony Kościuszki i pozastawiali mieszkańcom wjazdy na posesje.
Ploterek (2023.06.02)

info

4  
  3
Szkoda, że nie ma zdjęć ze sceny amfiteatru. Dużo działo się od 16.
(2023.06.02)

info

0  
  0
Przecież nie rodzice skoro sami śmiecą ?
(2023.06.02)
rodzice przywożący dzieci do szkoły w oczekiwaniu na nich czyszczą sobie w parku samochody zeby się nie nudzić wyrzycaja worki ze śmieciami czyszczą popielniczki ba kiedyś facet wyrzuscił 2opony które długi czas walaly się po parku czasem przy schodach do szkoły stoi auto ale nie po dzieci stoi nieraz parę godzin i co jakiś czas podchodzą do niego uczniowie wiadomo w jakim celu to bez wątpienia diler zgłaszac niema co bo i tak nikt nie przyjedzie więc balanga trwa
Grażyna12 (2023.06.02)

info

3  
  1
szanowni Państwo po co to wszystko nagonka na ludzi do kościoła i innych a rozjeździc to wszystko do zera drzewa wyciąć i zrobić parking dziś 4czerwca na stadionie mecz trawniki jak zwykle zastawione samochodami alejki i co najbardziej śmieszne policyjny radiowóz na trawniku myślę ze i na doinkę mozna też wjechać i rozważam to jeżeli wypiszą mimandat nie przyjmę niech kierują sprawę do sądu mam dowody w postaci zdjęc ze pomimo zakazu wolno parkować i jeździć po parku kierowcy biorą przykład z policji a więc samowolka trwa
Grażyna12 (2023.06.04)

info

1  
  0