UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rodzice przywożący dzieci do szkoły w oczekiwaniu na nich czyszczą sobie w parku samochody zeby się nie nudzić wyrzycaja worki ze śmieciami czyszczą popielniczki ba kiedyś facet wyrzuscił 2opony które długi czas walaly się po parku czasem przy schodach do szkoły stoi auto ale nie po dzieci stoi nieraz parę godzin i co jakiś czas podchodzą do niego uczniowie wiadomo w jakim celu to bez wątpienia diler zgłaszac niema co bo i tak nikt nie przyjedzie więc balanga trwa
Grażyna12