UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomijając te wywody o parkowaniu w parku przy stadionie. Gdzie są teraz Ci hejterzy, którzy przy budowie parku i jego oddaniu dla mieszkańców, wypisywali komentarze, że ten park to bubel, niewypał, elbląska kicha, źle wydane pieniądze itd? Co weekend do parku przychodzą setki dzieci z rodzicami, parking przy Kościuszki jest w każdy weekend zapchany autami. Mnóstwo rodziców z dziećmi. A wczoraj to było po prostu apogeum. Po prostu super :) Oczywiście pomijam sposoby parkowania aut, bo ów rodzice powjeżdżali na ulice na przeciwko cmentarza od strony Kościuszki i pozastawiali mieszkańcom wjazdy na posesje.
Ploterek