UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nadia8 - Mieszkałam na wielu osiedlach w Elblągu i mam porównanie. Jak się nie podoba to się wyprowadź. Nikt ns siłę nie trzyma. Nie będę samej prowadzić dyskusji na takim niskim poziomie.

Mieszkanka osuedka

Anuluj