UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nadia8 - Mieszkałam na wielu osiedlach w Elblągu i mam porównanie. Jak się nie podoba to się wyprowadź. Nikt ns siłę nie trzyma. Nie będę samej prowadzić dyskusji na takim niskim poziomie.
Mieszkanka osuedka