A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo Kamil, Krakow to nie Elbląg, wygrałe
Tak też będzie chciał byc wazniejszy nic trener i go pouczac??? Raczej nie, stuli dzióbek i będzie cicho a tu cwaniakował, niech pierw zrobi kurs na trenera i pokaże wtedy co potrafi, bo tylko kopac do przodu umiał, zero taktyki
@oleksy123 - Spokojnie trenerze
Jprd wybrał przyszłą 3 ligę i to 600 km od domu. Musieli mu dobrze obiecać.