14
03.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo Kamil, Krakow to nie Elbląg, wygrałe
Ole ole.. (2023.01.04)

info

6  
  1
Tak też będzie chciał byc wazniejszy nic trener i go pouczac??? Raczej nie, stuli dzióbek i będzie cicho a tu cwaniakował, niech pierw zrobi kurs na trenera i pokaże wtedy co potrafi, bo tylko kopac do przodu umiał, zero taktyki
oleksy123 (2023.01.04)
@oleksy123 - Spokojnie trenerze
(2023.01.04)
Jprd wybrał przyszłą 3 ligę i to 600 km od domu. Musieli mu dobrze obiecać.
(2023.01.04)

info

1  
  0