UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak też będzie chciał byc wazniejszy nic trener i go pouczac??? Raczej nie, stuli dzióbek i będzie cicho a tu cwaniakował, niech pierw zrobi kurs na trenera i pokaże wtedy co potrafi, bo tylko kopac do przodu umiał, zero taktyki
oleksy123