UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak też będzie chciał byc wazniejszy nic trener i go pouczac??? Raczej nie, stuli dzióbek i będzie cicho a tu cwaniakował, niech pierw zrobi kurs na trenera i pokaże wtedy co potrafi, bo tylko kopac do przodu umiał, zero taktyki

oleksy123

Anuluj