Wybrany wątek opinii

Tak też będzie chciał byc wazniejszy nic trener i go pouczac??? Raczej nie, stuli dzióbek i będzie cicho a tu cwaniakował, niech pierw zrobi kurs na trenera i pokaże wtedy co potrafi, bo tylko kopac do przodu umiał, zero taktyki
oleksy123 (2023.01.04)
@oleksy123 - Spokojnie trenerze
(2023.01.04)
Powrót do komentarzy