Wybrany wątek opinii
Tak też będzie chciał byc wazniejszy nic trener i go pouczac??? Raczej nie, stuli dzióbek i będzie cicho a tu cwaniakował, niech pierw zrobi kurs na trenera i pokaże wtedy co potrafi, bo tylko kopac do przodu umiał, zero taktyki
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@oleksy123 - Spokojnie trenerze
Do moderacji
Odpowiedz
1
0