104
07.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pobory nie pochodzą od rządzących !!!! Budżet Państwa to zbiór podatków, które płacą Obywatele-Podatnicy. Rząd nie ma własnych pieniędzy, ma tylko te, które ukradł Obywatelom. Nigdy dotąd, za poprzednich rządów nie było takiego złodziejstwa i nepotyzmu. Rząd nie zasila budżetów miast ani samorzadów, którzy pochodzą z innych partii. Dlaczego kościół się nie dołoży do inwestycji? Ten przekop był "na pokaz", na złość Rosji, o czym wspomniał przy okazji otwarcia "prezydent " Duda. p. s.wszystkie imprezy na naszym terenie organizowane przez PiS sa dla "wybrańców" PiS. To jest normalne?
basiarg (2022.10.10)
@Fan_Gargamela_z_PO - Urzędnicy elbląscy to faktycznie sam muł. Z nimi to lepiej zgubić niż znaleźć. Działają na szkodę miasta.
Staszek1234567u (2022.10.11)
Zmienić Prezydenta w Elblągu już czas najwyższy... bo ten już dawno nim nie jest !!!!
Konsti (2022.10.12)

info

1  
  1
to sie piswoe uruchomili po kolejnej, ,dawce, ,złotych...
akuku (2022.10.18)

info

0  
  0