UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fan_Gargamela_z_PO - Urzędnicy elbląscy to faktycznie sam muł. Z nimi to lepiej zgubić niż znaleźć. Działają na szkodę miasta.

Staszek1234567u

Anuluj