Wybrany wątek opinii

Teraz czekamy na głos senatora..... Kompromitacji końca nie widać! Teraz wiecie dlaczego Tusk, Kidawa_Błońska i reszta z PO nie chciała przekopu? Bo nie chcieli wywalać olbrzymich pieniędzy w muł!!!
Fan_Gargamela_z_PO (2022.10.07)
@Fan_Gargamela_z_PO - Urzędnicy elbląscy to faktycznie sam muł. Z nimi to lepiej zgubić niż znaleźć. Działają na szkodę miasta.
Staszek1234567u (2022.10.11)
Powrót do komentarzy