UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze ktoś napisał. Co wydarzenie wali z grubej rury i albo kończy w rowie albo prawie martwy. Przeciwnicy mają dużo gorszy wynik i kończą zawody, bo dozują siły i odpoczywają. Nie wiem czy to ma wyglądać, że jest taki kozak, ale musiał przerwać.